IMDB Puanı 8 Üzeri Olan Diziler

Resim
GAME OF THRONES / TAHT OYUNLARI  IMDB:9,5/10


SHERLOCK  IMDB:9,2/10


HOUSE OF CARDS  IMDB:8,9/10


STRANGER THİNGS IMDB: 8,9/10

WESTWORLD  IMDB: 8,9/10


LA CASA DE PAPEL IMDB: 8,7/10

DARK  IMDB:8,6/10

FRİNGE  IMDB:8,4/10

SENSE 8  IMDB:8,4/10

Kurtarıcı elbise

  Elbise, daha doğrusu tek parça kolaylığını hepimiz severiz. Bir anlamda kurtarıcımız olur. Ama tek parça bile olsa o elbiseyi seçimlerimizle güzelleştirir tarzımızı yansıtırız.  Bu seçimlerimizden ilki kemer. Elbiseyi bambaşka bir havaya sokan, doğru bir kullanımla belinizi daha ince gösteren şık bir seçim. Hele yazın her giydiğiniz elbiseye bir kemer ve kemerin renginde bir yazlık ayakkabı ile şık bir görüntü elde edebilirsiniz. 
  Kemer sevmeyen kıyafetlerine yakıştırmayanlar için başka bir seçenek de takılar ve şapka.. Büyük kolyeler, küpeler ve bileklikler hatta yazın çok yakışan halhallar. Elbiseyi bir anda çok daha şık bir hale getirmenize olanak sağlar. Yazın kullandığınız büyük renkli hasır şapkalar elbise sandalet kombini çok doğru bir seçim olacaktır.


 Ve ayakkabı seçimleri... Ayakkabı seçiminizi çok dikkatli yapmalısınız. Kısa bir elbisenin altına boti tarzı bir ayakkabı giymek kısa bacaklara sahip kişiler için çokda uygun olmayacak bacak boyunu daha da kesip olduğundan kısa gösterecektir. Eğer bacak boyunuza güveniyorsanız çizme, bir elbiseye şüphesiz en çok yakışan seçim olacaktır. Tabi bununla birlikte yazın stiletto ve sandaletlerinde hakkını yememek lazım. Bacak boyunun uzun görünmesini isteyenler için çok şık bir seçim olacaktır.
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Göz Şekline Göre Eyeliner..

Flormar Double Radiance Highlighter Primer

Note Bronzing Powder